We Have Zynga Poker Chip Sales 7 & 24 Hours!
logo

6 products were found in this category.

Vip Points Gold Points olarak adlandırdığımız ürün facebook storesinden yapılan alışveriştir. Bu şekilde adlandırılmasının sebebi ise zynganın belirlemiş olduğu bir ticari politikası vardır ve her hesaba farklı miktarlarda teklifler sunmaktadır. Hesabınızın leveli - kademesi - vip statüsü gibi durumlara göre herkese farklı miktarda chip veya altın vermektedir. Mesela 10K Vip Points ile 2.7 milyon gold alabilende var aynı paraya 600 Bin gold alanda var. Bu tamamen hesaba göre değişmektedir.

 

 

10000 Vip Points Gold Karşılığı Nedir?

Oyun içerisinden satın al butonuna bastığınızda gold bölümünde en yüksek paket olarak 10BIN yazan paket mevcuttur 10BIN  yazar yani alışveriş yaptığınızda alacağınız ürünün yanında extra olarak size 10 000 Vip puanı verir ve her hesaba farklı miktarda gold veya chip verdiği için biz bunu 10000 Vip Points Gold diye adlandırmaktayız. 

 

Vip Points Gold Nasıl Yüklenir?

Oyun içerisinde bildiğiniz gibi gold transferi mümkün değildir. Bizde sizin gibi sizin hesabınıza giriş yapıyoruz ve sizin hesabınıza zynganın kendisinden gold satın alıyoruz. Hesabınızın bilgilerini bize vermeniz yeterlidir.

WhatsApp Support Line